10-11 листопада 2017 року у м. Нью-Арк (США) відбулося засідання Ради директорів Української світової кооперативної Ради. Участь у засіданні взяли Ольга Шевель та Ярослава Каменецька (Канада), Богдан Курчак та Андрій Горбачевський (США), Петро Козинець та Ірина Драгомирецька (Україна), у онлайн-режимі Валентин Микитенко (Австралія).
Порядок денний засідання:
1. Відкриття.
2. Затвердження протоколу попереднього засідання.
3. Фінансовий звіт УСКР.
4. Звіти асоціацій про роботу за останній рік.
5. Звіт Президента УСКР.
6. Про бюджет УСКР та членські вкладки.
7. Про звітно-виборні збори УСКР у 2018 році.
8. Про Статут УСКР.
9. Різне.
Головувала на засіданні Президент УСКР Ольга Шевель.
Після затвердження протоколу попереднього засідання учасники заслухали та обговорили:
— фінансовий звіт, з яким виступила Ярослава Каменецька;
— звіт ЦУКА (Андрій Горбачевський);
— звіт УКРК (Ольга Шевель);
— звіт НАКСУ (Петро Козинець);
— звіт ВАКС (Ірина Драгомирецька);
— звіт РУКА (Валентин Микитенко);
— звіт Президента УСКР (Ольга Шевель).
Після детального обговорення фінансовий звіт УСКР було затверджено, а звіти асоціацій та Ради взято до відома.
За результатами обговорення питання порядку денного про звітно-виборні збори УСКР у 2018 році Рада директорів прийняла рішення провести їх у третій декаді серпня 2018 року (у дня проведення річних загальних зборів Світового Конгресу Українців).
В ході засідання Ради окремою темою обговорювалось питання необхідності більш активного лобіювання світової української кредитної кооперації перед керівництвом Світового Конгресу Українців та винесення цього питання окремим пунктом на загальне пленарне засідання Конгресу.
Після закінчення засідання члени Ради директорів УСКР взяли участь у відкритому засіданні Ради директорів Централі українських кооператив Америки (ЦУКА), яке також проходило у ці дні. На засіданні, у якому взяла участь більшість лідерів українських кредитних спілок США, Петро Козинець та Ірина Драгомирецька детально поінформували американських колег про сьогоднішній стан системи кредитних спілок України, перспективи її розвитку, відповіли на численні запитання українських кооператорів США.
Також учасники зборів обмінялися думками щодо ролі проектів технічної допомоги у розвитку кредитних спілок України як у минулому, так і сьогодні, зокрема, йшлося про співпрацю з Проектом USAID „Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)”
Обговорювалися також методи впливу американської діаспори на ставлення органів державної влади України до вітчизняних кредитних спілок та шляхи співпраці кредитних спілок США та України.
Крім офіційної частини, учасники засідань мали можливість провести також ряд неформальних заходів, згадати минуле та поділитись ідеями та думками про майбутнє.