ГОЛОВНА СТОРІНКА
ПРО УСКР
КЕРІВНІ ОРГАНИ
ЧЛЕНИ УСКР
НОВИНИ ТА ПОДІЇ
ФОТОАЛЬБОМИ
ВІДРОДЖЕННЯ КС В УКРАЇНІ
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Х З’їзд Української Світової Кооперативної Ради

8 липня у Львові відбувся ювілейний X З'їзд Української Світової Кооперативної Ради. У ньому взяли участь повноважні делегати від Централі Українських Кооператив Америки, Української Кооперативної Ради Канади, Національної асоціації кредитних спілок України, Всеукраїнської асоціації кредитних спілок. Головою зборів було обрано Володимира Сидоровського (від ВАКС), секретарем — Ірину Махник (від НАКСУ).

Після спільної молитви, яка пройшла у Храмі Успіння Пресвятої Богородиці, а також привітальних виступів почесних гостей учасники зборів затвердили протокол попереднього з’їзду та заслухали звіт Голови Ради Директорів УСКР Ольги Шевель, звіт Голови Контрольної Комісії УСКР та фінансовий звіт скарбника УСКР Ярослави Каменецької. Затим про свою роботу за останнє п’ятиріччя доповіли Голови Централей: від від УКРК — Ольга Шевель, від ЦУКА — Андрій Горбачевський, від НАКСУ — Петро Козинець, від ВАКС — Ольга Мороз.

Далі у ході засідання його учасники обговорили та затвердили зміни до Статуту УСКР та обрали на черговий звітний період керівні органи. Головою УСКР було переобрано Ольгу Шевель (Канада), віце-президентом та секретарями відповідно Богдана Курчака (США), Петра Козинця (Україна) та Андрія Горбачевського (США). Членами Ради Директорів, окрім вищеназваних, також було обрано від України — Володимира Сидоровського, від Австралії — Михайла Корнійчука, від Канади — Ярославу Каменецьку.

До Контрольної Комісії увійшли: Ярослав Пришляк (Канада), Орест Темницький (США), Галина Шатирко (Україна, ВАКС), Анатолій Занюк (Україна, НАКСУ); до Статутової Комісії — Тарас Підзамецький (Канада), Богдан Курчак (США), Людмила Кравченко (Україна, НАКСУ), Ірина Драгомирецька (Україна, ВАКС).

З’їзд завершився урочистим прийняттям, де був присутній та виступив зі зверненням до його учасників львівський міський голова Андрій Садовий.
дата: 31.07.18 16:24


Files:
2012_-_2017_Report_to_WCUC_Dnister_Ukrainian_Credit_Co-operative_Australia_v2.pdf608 K
Fin_Scanned_from_a_Xerox_Multifunction_Printer.pdf193 K
Scanned_from_a_Xerox_Multifunction_Printer.pdf218 K
___Scanned_from_a_Xerox_Multifunction_Printer.pdf192 K
Звіт_НАКСУ_на_УСКР.doc533 K
ЦУКА.doc4.1 M
Шевель_фото_звіт.doc122 K

<<< повернутися