ГОЛОВНА СТОРІНКА
ПРО УСКР
КЕРІВНІ ОРГАНИ
ЧЛЕНИ УСКР
НОВИНИ ТА ПОДІЇ
ФОТОАЛЬБОМИ
ВІДРОДЖЕННЯ КС В УКРАЇНІ
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

25-26 серпня 2017 р. Світовий Конґрес Українців провів у Київському Національному університеті ім. Тараса Шевченка свої Річні загальні збори, в яких узяли участь 206 делегатів із 32 країн світу.

25-26 серпня 2017 р. Світовий Конґрес Українців провів у Київському Національному університеті ім. Тараса Шевченка свої Річні загальні збори, в яких узяли участь 206 делегатів із 32 країн світу.

Делегатами та представниками від Української Світової Кооперативної Ради (УСКР) були Голова УСКР Ольга Шевель, Члени Ради Директорів УСКР Петро Козинець, Ярослава Каменецька, Ірина Драгомирецька та Контрольної Комісії УСКР Ярослав Пришляк.

Річні загальні збори Світового Конґресу Українців 2017 року пройшли з одночасним відзначенням в Україні його 50-ліття. Як заявив Президент СКУ Евген Чолій, світове українство буде й далі стояти на сторожі незалежності й територіальної цілісності України та просувати на міжнародному рівні актуальні українські питання.

Програма заходу була вельми насиченою. Так, 24 серпня 2017 р. делегати СКУ були присутні на військовому параді на Майдані Незалежності з нагоди 26-ї річниці незалежності України.

Того ж дня Голова УСКР взяла участь у прийнятті у Національному заповіднику "Софія Київська", де Президент СКУ Евген Чолій від імені української діаспори привітав Президента України Петра Порошенка з 26-ю річницею незалежності України.

Також Делегати СКУ зустрілися з в. о. Міністра охорони здоров’я України д-ром Уляною Супрун.

25 серпня 2017 р. делегати СКУ взяли участь в Інавгураційному економічному форумі на тему “Підтримка економічного розвитку України: співпраця між Урядом і діаспорою”. Голова УСКР Ольга Шевель мала можливість зустрітися з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні паном Романом Ващуком.

26 серпня 2017 р. Голова УСКР Ольга Шевель взяла участь у спеціальному засіданні з нагоди 50-ліття СКУ у Міністерстві закордонних справ України, яке очолює Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

26 серпня 2017 р. Делегати СКУ від УСКР взяли участь в урочистому відзначенні 50-ліття СКУ в Мистецькому арсеналі, де Голова УСКР Ольга Шевель мала нагоду особисто передати Президету України Петру Порошенку листа з проханням впливу для зміни державної політики щодо кредитних спілок України у бік її покращення, орієнтації на розвиток та підтримку. Члени УСКР мали можливість зустрітися з депутатами Верховної Ради України Ю.Тимошенко, І. Геращенко та поінформувати їх про нагальні питання кредитних спілок в Україні, які сьогодні необхідно вирішити.

27-29 серпня 2017 р. у Львові пройшли Дні української діаспори в рамках яких відбулася Міжнародна науково-практична конференція “СКУ в 50 років і далі: європейський контекст”, у якій взяли участь делегати від УСКР Ольга Шевель, Петро Козинець, Ярослава Каменецька, Ірина Драгомирецька, Володимир Сидоровський та Ярослав Пришляк.

28 серпня 2017 р в приміщенні Національного університету «Львівська політехніка» відбулася зустріч представників асоціацій та кредитних спілок Канади, США, України. На зустрічі були присутні: Голова УСКР Ольга Шевель, Президент НАКСУ Петро Козинець, Ярослава Каменецька, Ірина Драгомирецька (УСКР). Загалом учасниками зустрічі були: від ВАКС — Ольга Мороз (Президент ВАКС), Ірина Драгомирецька (КС „Гарант”, м. Київ), Володимир Сидоровський (КС „Анісія”, м. Львів), Богдан Щепанюк (КС „Бойківщина”, м. Дрогобич), Петро Маковський (КС „Вигода”, м. Стрий), Оксана Довгун (КС „Косівська”, м. Косів); від НАКСУ — Петро Козинець (Президент НАКСУ), Ірина Махник (КС „Гільді вуглекопів”, м. Червоноград), Наталія Алексеєва (КС „Львів”, м. Львів); від ЦУКА — Роман Яцковський (КС Самопоміч”, м. Чикаго, США); від УКРК — Ярослав Пришляк (КС „УКС”, м. Торонто, Канада).

Засідання відкривала Ольга Шевель, Президент Української Світової Кооперативної Ради. На ньому йшла мова про найбільш проблемні питання розвитку системи кредитної кооперації в Україні, а саме щодо:

— прийняття нової редакції Закону України „Про кредитні спілки”;

— фонду гарантування вкладів фізичних осіб в Україні;

— статусу неприбутковості кредитних спілок України;

— розрахунково-касових апаратів (РРО);

— збільшення обсягів ліцензування, про що було викладено в листі до Президента України.

Також було обговорено необхідність та можливі шляхи підвищення позитивного іміджу кредитних спілок в Україні і внесена пропозиція запланувати панель про кредитні спілки на чергових зборах СКУ. Під час засідання його учасники мали можливість проводити дискусії, надавати пропозиції й ділитися власним досвідом .

Після засідання Ольга Шевель від імені УСКР влаштувала прийняття для всіх присутніх.

Також у серпні Голова УСКР Ольга Шевель відвідала кредитні спілки «Профспілкова скарбниця», «Гарант» та Національну асоціацію кредитних спілок України в м. Києві.

12 –14 серпня Голова УСКР Ольга Шевель і члени Ради директорів УСКР Петро Козинець та Ірина Драгомирецька брали участь в II Всесвітньому фестивалі українських кредитних спілок, що проходив у м. Стрий (Львівська область). Організаторами фестивалю були ВАКС, НАКСУ та виконавчий партнер — кредитна спілка «Вигода» (Голова правління Петро Маковський).

На офіційному відкритті Форуму з вітальними промовами виступили представники Львівської облради, Львівської облдержадміністрації, міської ради м. Стрий, Стрийської районної ради, Стрийської райдержадміністрації, а також голова УСКР Ольга Шевель, президент ВАКС Ольга Мороз та президент НАКСУ Петро Козинець.

У пленарних засіданнях, що відбулися у рамках Форуму, брали участь представники від Нацкомфінпослуг – Ольга Максимчук, УФКС (м. Рочестер) — Олег Лебедько, проекту USAID – Ева Сєржиньска, Іван Вишневський, депутати ВРУ – Віктор Романюк та Олег Лаврик.

23 серпня 2017 р. Ольга Шевель та Ярослава Каменецька зустрілися в Києві з Петром Козинцем, Президентом НАКСУ.

26 серпня 2017 р. Ольга Шевель та Ярослав Пришляк відвідали кредитну спілку в м. Дрогобичі (Львівська область).

28 серпня 2017 р. Ольга Шевель, Ярослава Каменецька, Ірина Драгомирецька та Ярослав Пришляк відвідали церковну КС „Анісія” (Голова правління Володимир Сидоровський).

4 вересня 2017 р. Голова УСКР Ольга Шевель зустрілася з Головою правління КС «Станіславська» Галиною Шатирко в м. Івано-Франківську.

5 вересня 2017 Ольга Шевель зустрілася з Головою правління КС «Косівська» Оксаною Довгун та членами кредитної спілки в м. Косів (Івано-Франківська область).

Голова Української Світової Кооперативної Ради Ольга Шевель
дата: 2.10.17 16:39<<< повернутися