ГОЛОВНА СТОРІНКА
ПРО УСКР
КЕРІВНІ ОРГАНИ
ЧЛЕНИ УСКР
НОВИНИ ТА ПОДІЇ
ФОТОАЛЬБОМИ
ВІДРОДЖЕННЯ КС В УКРАЇНІ
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Конференція Української Світової Кооперативної Ради

22 серпня 2016 року у Києві пройшла Конференція Української Світової Кооперативної Ради. У ній взяли участь члени УСКР — представницькі делегації НАКСУ та ВАКС від України, Централі Українських Кооператив Америки (ЦУКА), Української Кооперативної Ради Канади (УКРК).

Раду директорів УСКР на Конференції представляли Ольга Шевель — Президент, Богдан Курчак — Віце-президент, Петро Козинець, Андрій Горбачевський — Секретарі, Ірина Драгомирецька — Координатор Ради по Україні, Ярослава Каменецька — Скарбник. Контрольну Комісію УСКР представляла Наталія Бундза-Іваницька.

Гостями Конференції були Президент Світового Конгресу Українців Євген Чолій, перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Михайло Довбенко, член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Ольга Максимчук, заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Андрій Оленчик, відповідальні працівники Національного банку України та Нацкомфінпослуг. Всього учасників Конференції було понад 60 осіб.

Після вітальних виступів поважних гостей учасники Конференції заслухали звіти Президента УСКР Ольги Шевель та виступи Ольги Мороз, Петра Козинця, Богдана Курчака та Ольги Шевель, які прозвітували про роботу своїх асоціацій — членів УСКР.

На Конференції виступив Президент Світового Конгресу Українців Євген Чолій, привітав делегатів, учасників і гостей з 25-ю річницею Незалежності України і подякував УСКР за велику фінансову підтримку.

Учасники Конференції після активного обговорення прийняли офіційне звернення до державних органів влади України з вимогою невідкладного рішення нагальних питань, які стримують розвиток кредитної кооперації України.

Президент УСКР Ольга Шевель подякувала членам Ради Директорів та членам українських кредитних спілок за сумлінну співпрацю.

Після закриття Конференції відбулось урочисте прийняття, на якому представники НАКСУ, ВАКС, ЦУКА, УКРК, об’єднані в УСКР, мали нагоду невимушено поспілкуватися та поділитися досвідом.

В рамках серпневого перебування в Україні Президента УСКР Ольги Шевель, крім інших зустрічей з українськими високопосадовцями, відбулась окрема зустріч з Головою Нацкомфінпослуг Ігорем Пашком. Пані Шевель передала керівникам державного регулятора звернення, прийняте на Конференції. Відбулась відверта розмова про проблеми з розвитком руху кредитних спілок в Україні та про шляхи їх вирішення, участь у якій взяли також керівники НАКСУ та ВАКС.
Фоторепортаж: https://goo.gl/photos/ES4VWG9pBThbVNyL9

дата: 13.10.16 12:08<<< повернутися