ГОЛОВНА СТОРІНКА
ПРО УСКР
КЕРІВНІ ОРГАНИ
ЧЛЕНИ УСКР
НОВИНИ ТА ПОДІЇ
ФОТОАЛЬБОМИ
ВІДРОДЖЕННЯ КС В УКРАЇНІ
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Фестиваль поезії Т.Г.Шевченка у с.Свистунівка Сватівського району Луганської області

Уже стало традицією проводити фестиваль поезії Т.Г.Шевченка у с.Свистунівка Сватівського району Луганської області. Чому у с.Свистунівка? Тому, що тут єдиний в області (крім обласного центру) пам’ятник Т.Г.Шевченко. Фестиваль проходить 22 травня, у день переховування видатного українського поета, свято проходить за ініціативою РО ВУТ «Просвіта» (керівник Є.Дзюба). Юні читці художнього слова збираються разом біля місцевого пам’ятника Шевченко, аби вшанувати Великого Кобзаря, поринути у широкий світ його поетичного слова, сучасного і сьогодні.

У другій номінації фестивалю – «Поезія про Україну» - були представлені поетичні твори про Т.Г. Шевченко, про Україну та рідне місто. Журі та глядачі мали змогу прослухати вірші відомих українських поетів, місцевих поетів, авторські вірші учнів.

Конкурсантів було 70 чоловік, а загалом у фестивалі було задіяно більше 100 школярів.

Фестиваль вдалося провести дякуючи спонсорам: Українська Світова Кооперативна Рада (І.Ляшок), ВУТ «Просвіта» ім.Т.Г. Шевченко (П.Мовчан), НАКСУ (П.Козинець), Сватівська РДА (В.Мормуль), Сватівський міський голова М. Шерстюк, КС «Сватова-Лучка» (Є.Дзюба).

Крім переможців в поезії відмітили цінними подарунками учасників в українських національних костюмах, малюнки про Т.Г.Шевченка.

Учасникам крім подарунків і грошових премій подарували збірники віршів учасників фестивалю.

Євген Дзюба
дата: 22.05.10 17:23<<< повернутися