ГОЛОВНА СТОРІНКА
ПРО УСКР
КЕРІВНІ ОРГАНИ
ЧЛЕНИ УСКР
НОВИНИ ТА ПОДІЇ
ФОТОАЛЬБОМИ
ВІДРОДЖЕННЯ КС В УКРАЇНІ
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Президент Української Світової Кооперативної Ради Ігор Ляшок взяв участь у Всесвітній Конференції кредитних спілок

Президент Української Світової Кооперативної Ради Ігор Ляшок взяв участь у Всесвітній Конференції кредитних спілок, яку проводила WOCCU у м. Оттава (Канада) з 14 по 17 липня 2013 року. У Конференції взяли участь понад 2000 лідерів кредитних спілок з 61 країни світу.

Українські кредитні спілки, крім Ігоря Ляшка, представляла делегація Національної асоціації кредитних спілок України у складі одинадцяти осіб на чолі з віце-президентом НАКСУ Людмилою Кравченко та Головою Ради НАКСУ Анатолієм Занюком.

Програма Конференції була різноманітною та насиченою. Зокрема, йшлося про перспективи кредитної кооперації, застосування нових технологій, соціальні ЗМІ та їх вплив на фінансовий сектор, стратегічне планування як інструмент діяльності кредитних спілок тощо.

Під час перебування на Конференції Ігор Ляшок у складі делегації НАКСУ взяв участь у діловій зустрічі з Головою Ради директорів WOCCU Гжегожем Берецьким та Президентом WOCCU Брайаном Бранчем, на якій були обговорені актуальні питання діяльності кредитних спілок України та спільні кроки, спрямовані на протидію негативним законодавчим ініціативам та їх можливим наслідкам.

Крім того, у приміщенні Оттавського відділу кредитової спілки “Будучність”, яка гостинно прийняла українську делегацію, відбулась зустріч українських кооператорів з послом України в Канаді Вадимом Пристайком. Вона була організована Президентом Української Кооперативної Ради Канади Ольгою Шевель. Під час зустрічі були обговорені питання, пов’язані з діяльністю кредитних спілок Канади, США та України та посиленням їхньої співпраці.
дата: 24.07.13 17:11<<< повернутися