ГОЛОВНА СТОРІНКА
ПРО УСКР
КЕРІВНІ ОРГАНИ
ЧЛЕНИ УСКР
НОВИНИ ТА ПОДІЇ
ФОТОАЛЬБОМИ
ВІДРОДЖЕННЯ КС В УКРАЇНІ
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Ігор Ляшок, Президент Української Світової Кооперативної Ради, з 17 по 23 червня 2013 року перебував з робочим візитом в Україні

Ігор Ляшок, Президент Української Світової Кооперативної Ради, з 17 по 23 червня 2013 року перебував з робочим візитом в Україні. Головною метою візиту було питання підготовки до проведення IX Звітно-виборної Конференції УСКР, яка має відбутися у Львові 20 серпня поточного року.

В ході візиту Ігор Ляшок обговорив необхідні організаційні питання з Президентом НАКСУ Петром Козинцем та віце-президентом Людмилою Кравченко, Головою правління ВАКС Галиною Шатирко та Головою правління кредитної спілки „Анісія” (м. Львів) Володимиром Сидоровським як представником господарів місця проведення Звітно-виборної Конференції УСКР.

Також відбулися консультації з членом Статутового Комітету УСКР Євгеном Дзюбою, який принагідно вручив Президенту УСКР І. Ляшку та Президенту НАКСУ П. Козинцю Подяки за спонсорську підтримку щорічного відкритого Свистунівського фестивалю поезії Т.Г. Шевченка.

В ході спілкування НАКСУ та ВАКС обговорювалось також ситуація, яка складається сьогодні на ринку кредитних спілок, пов’язана з деякими планами центральних органів влади по реформуванню системи кредитної кооперації України.

В ході перебування в Україні Президент УСКР Ігор Ляшок та Секретар Екзекутиви УСКР, Президент НАКСУ Петро Козинець мали робочу зустріч з Міністром закордонних справ України Леонідом Кожарою, який підтвердив свою готовність взяти участь у Звітно-виборній Конференції УСКР. Під час зустрічі також обговорювалися проблеми на ринку кредитних спілок України та шляхи їх вирішення.

Сторони обмінялись оцінками сьогоднішньої міжнародної ситуації. Міністр закордонних справ поінформував про тверду позицію Української держави у напрямку зближення з Європейським Союзом та дав оцінку міжнародним відносинам в цілому.

Також було проведено робочу зустріч Президента УСКР Ігоря Ляшка та Секретаря Екзекутиви УСКР, Президента НАКСУ Петра Козинця з Головою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг України, Борисом Візіровим. У зустрічі також брав участь член Національної комісії Юрій Назаренко.

У ході зустрічі Голова Комісії прийняв запрошення від Президента УСКР взяти участь у майбутній Звітно-виборній Конференції у Львові. Ігор Ляшок проінформував про актуальні аспекти діяльності Української Світової Кооперативної Ради та рухів кредитних спілок, що входять до її складу.

Також було підняте питання занепокоєності учасників ринку кредитних спілок України з приводу шляхів реформування системи кредитних спілок та позиції Національного банку України з цього приводу. Ігор Ляшок та Петро Козинець навели приклади міжнародного досвіду регулювання систем кредитних спілок та кооперативних банків у різних країнах. В ході переговорів обидві сторони висловились за необхідність поглиблення співпраці, яке сприятиме розбудові кредитно-кооперативного руху України.
дата: 25.06.13 11:12<<< повернутися